Drzwiczki żeliwne do pieca

Drzwiczki żeliwne przeznaczone do zabudowy w piecach kaflowych i grzewczych, kominkach, grillach, wędzarniach, kuchniach kaflowych, w piecach chlebowych i piecach do pieczenia pizzy opalanych drewnem. Produkujemy drzwiczki ażurowe, hermetyczne, rewizyjne, kuchenne, kominkowe, paleniskowe, popielnikowe i inne.

Drzwiczki żeliwne – wysokiej jakości drzwiczki żeliwne od producenta Halmat.pl

Drzwiczki żeliwne są odlewane z wysokiej jakości żeliwa szarego, które uznawane jest za stop najwyższej jakości. Żeliwo jest łatwiej obrabialne i bardziej wytrzymałe na działanie wysokich temperatur, przez co doskonale radzi sobie nawet podczas intensywnej eksploatacji. Drzwiczki żeliwne posiadają elegancki wygląd, szeroki zakres zastosowań oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo dużą zaletą drzwiczek żeliwnych jest to, że można wykorzystać je zarówno w lokalach gastronomicznych, zakładach przemysłowych, jak i w domach. W skład naszego asortymentu wchodzą zarówno drzwiczki żeliwne do wędzarnidrzwiczki kominkowe żeliwnedrzwiczki żeliwne do piecadrzwiczki żeliwne do kominków, jak i wiele innych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić drzwiczki piekarnikowedrzwiczki chlebowedrzwiczki żeliwne do pieca do pizzy czy drzwiczki zabezpieczające palenisko to z pewnością znajdziesz to u nas! Zastosowań drzwi żeliwnych jest wiele, a wykorzystanie ich pozwala na poprawę funkcjonalności tradycyjnych urządzeń gastronomicznych czy na zabezpieczenie kominka.

Drzwiczki żeliwne – różne rodzaje

W sklepie Halmat.pl drzwiczki żeliwne dostępne są zarówno w wersji całkowicie zabudowanej, jak i z szybą. Drzwiczki żeliwne pełne pozwalają na szczelne zamknięcie konstrukcji i sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby ciągłego doglądania co dzieje się wewnątrz. Z kolei drzwiczki żeliwne z szybą żaroodporną pozwalają na wygodny podgląd tego, co dzieje się w środku. Będą one niesamowicie przydatne w piecach, gdzie piekarz może stale kontrolować stan upieczenia pizzy czy chleba. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj drzwiczek żeliwnych się zdecydujesz gwarantujemy, że jakość ich wykonania będzie świetna, a inwestycja w drzwi żeliwne okaże się strzałem w dziesiątkę.

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl