Szybry żeliwne, kominowe

Oferowane przez nas szybry (zasuwy dymowe) stosowane są w kanałach dymowych do regulacji przepływu spalin. Produkty te wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością. Jest to spowodowane użyciem wysokojakościowego materiału żeliwnego do produkcji szybrów kominkowych.

Żaroodporny szyber do pieca, komina i wędzarni

Szybry kominowe zapewniają skuteczną ochronę przed wpływem wysokich temperatur czy tarcia. To dzięki zastosowaniu do nich specjalnej farby żaroodpornej. Zwiększa ona trwałość i odporność produktów. Dzięki temu, zasuwy dymowe naszej produkcji mogą służyć latami, bez awarii czy spadku użyteczności. Żeliwny oraz żaroodporny szyber do pieca, kominka to pewna inwestycja na przyszłość. Korzystanie z zasuwy dymowej zdecydowanie zwiększy także komfort użytkowania przydomowej wędzarni.

Funkcjonalne i trwałe modele

Dostępne u nas praktyczne modele zwiększają funkcjonalność kominka. Szyber może mieć różną wielkość i być dodatkowo regulowany uchylnie czy obrotowo. Odpowiednio dobrany produkt przyczynia się także do przedłużenia żywotności pieca i kominka. Szyber pozwala bowiem zapobiegać nadmiernemu odkładaniu się sadzy i zanieczyszczeń w przewodach. Niezależnie od wybranego modelu, każdy z nich zwiększy efektywność grzewczą urządzeń. Praktyczny szybek do kominka czy wędzarni zapewni większe poczucie bezpieczeństwa.

Solidny szyber żeliwny

Zasuwa dymowa, czyli szyber, nie jest częścią wymaganą do działania kominka lub pieca. Warto jednak się na niego zdecydować, aby znacznie poprawić ich użytkowanie. Główną funkcją szybra żeliwnego kominkowego jest regulacja odprowadzenia spalin. Pozwala ona na cieszenie się świeżym i czystym powietrzem. Dodatkowo szyber żeliwny użyty w piecu zabezpiecza odpływ ciepła po rozgrzaniu komory pieca w czasie procesu wypiekania. W efekcie zwiększa efektywność energetyczną urządzenia.

Zasuwa dymowa - szyber żeliwny naszej produkcji

Produkujemy szybry żeliwne klapowe, wysuwane oraz obrotowe. Ta szeroka gama kształtów i typów zasuw dymowych pozwala wybrać opcję pasującą do każdego pieca. Szybry żeliwne kominowe naszej marki to mocne, starannie wykonane produkty. Znaleźć tu można także czopuch. Ten żeliwny element doskonale sprawdzi się przy budowie pieca chlebowego lub wędzarni. Tak duża różnorodność propozycji znajdujących się w naszym sklepie sprawia, że każdy użytkownik znajdzie w nim produkt idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania idealnej zasuwy dymowej!  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl