Szybry żeliwne, kominowe

Szybry (zasuwy dymowe) stosowane są w kanałach dymowych do regulacji przepływu spalin. Produkty te wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością. Jest to spowodowane użyciem wysokojakościowego materiału żeliwnego oraz specjalnej farby żaroodpornej, które zapewniają ochronę przed wpływem wysokich temperatur czy tarcia. Dzięki temu, zasuwy dymowe naszej produkcji mogą służyć latami, bez awarii czy spadku użyteczności. To inwestycja na przyszłość, a korzystanie z zasuwy dymowej zdecydowanie zwiększy komfort użytkowania pieca lub kominka. Zachęcamy do zakupu.

Solidny szyber żeliwny

Zasuwa dymowa, czyli szyber, nie jest częścią wymaganą do działania kominka lub pieca. Warto jednak się na niego zdecydować, ponieważ to użyteczny element. Główną funkcją szybra żeliwnego jest regulacja odprowadzenia spalin, która pozwala na cieszenie się świeżym i czystym powietrzem. Dodatkowo szyber żeliwny użyty w piecu zabezpiecza odpływ ciepła po rozgrzaniu komory pieca w czasie procesu wypiekania.

Zasuwa dymowa - szyber żeliwny naszej produkcji

Produkujemy szybry żeliwne klapowe, wysuwane oraz obrotowe. Ta szeroka gama kształtów i typów zasuw dymowych pozwala wybrać opcję pasującą do każdego pieca. Szybry żeliwne naszej marki to mocne, starannie wykonane produkty. Znaleźć tu można także czopuch. Ten żeliwny element doskonale sprawdzi się przy budowie pieca chlebowego lub wędzarni. Tak duża różnorodność propozycji znajdujących się w naszym sklepie sprawia, że każdy użytkownik znajdzie w nim produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania idealnej zasuwy dymowej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl